Nebankovní hypotéka, u které neprověřujeme v registru dlužníků

Jsou půjčky, které jsou poskytované za takových podmínek, jež umožňují jejich široké využití. Takovou půjčkou je beze sporu nebankovní hypotéka . Je to půjčka poskytovaná soukromou nebankovní institucí a jediným kritériem poskytnutí finanční hotovosti je vlastnictví nemovitosti.
Moderní a solidní řešení to je nebankovní hypotéka. Při žádosti o finanční hotovost není důležitý ani příjem ani registr dlužníků. Podstatný není ani účel využití půjčky a délka splácení může být klidně třicet let.

Nebankovní hypotéka – bez registru, příjmu i účelu

Pokud vás zajímá nebankovní hypotéka, tak stačí vyplnit online formulář a zaslat fotku nemovitosti, kterou ručíte a máte po starostech. Vaše žádost bude velmi rychle vyřízena a vaše starosti velmi rychle vyřešeny.

Nebankovní hypotéka, u které neprověřujeme v registru dlužníků
4 (80%)1