Značka Suunto pronikla mezi veřejnost v roce 1936 a stál za ní finský inženýr. Ten byl také aktivním sportovcem a možná již tenkrát si pohrával s myšlenkou, jak zdokonalit nebo přeměnit hodinové strojky na sportovní verzi hodinek. To se ale skutečně povedlo a v současné době je Suunto lídrem v jejich výrobě. Nezaměřuje se jen tak na nějaký sport, ale Suunto hodinky používají běžci, potápěči, horolezci, lyžaři a další jedinci, kteří provozují adrenalinové sporty. To již samo o sobě vypovídá, že se bude jednat o vysoce kvalitní materiál. A díky tomu jsou dokonce známé po celém světě a proslavil je právě inteligentní systém, velmi zajímavé funkce zaměřené nejen na sportovní výkon a jejich spolehlivost.

chytré hodinky

Společnice na túry

Pokud jste milovníci horské turistiky, tak vás mohou nadchnout chytré hodinky Suunto 9 Peak. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a jejich design osloví snad každého. Navíc v tomto případě každý ocení jejich odolnost, kdy perfektně obstojí v dešti a vlhkosti. U novějších modelů se navíc můžete setkat s barometrem a funkcí počasí, což je na horách celkem dost potřebné, vzhledem k tomu, jak se moc mění počasí. Zajímavé jsou rovněž chytré hodinky Suunto 5 Peak, se kterými zase nikdy nezmeškáte východ a západ slunce, což je jeden z nejkrásnějších okamžiků, který můžete spatřit. Jinak i v tomto případě se jedná o jedinečné hodinky.

hodinky chytré

Ve výrobě se nadále pokračuje

Sportovní hodinky přicházejí s novinkami, které potěší každou generaci. Již nyní existuje poměrně rozsáhlá nabídka, že si skutečně může vybrat každý. Nejen podle sportovních aktivit a potřebných funkcí, ale také podle designu a velikosti ciferníku, který je přirozeně větší pro pánské hodinky než dámské sportovní modely. Chytré hodinky Suunto jsou zkrátka jedničky na trhu, které podporují profesionální i amatérské sporty. S nimi se rozhodně nikde neztratíte a získáte ještě mnohem víc, než si můžete pomyslet.