Rozšířený trend

Milujete novinky v oblasti doplňků na telefony? Pak si rozhodně nesmíte nechat ujít trend silikonových krytů na mobil , které se staly v poslední době tak oblíbené. Co ale stojí za tak masivním rozšířením tohoto doplňku? Je to velice jednoduché!
 

Spolehlivá ochrana před škrábanci i nečistotami

 
Silikonové obaly na mobil jsou tak oblíbené právě díky svému materiálu, který dokonale ochrání jakýkoliv telefon před nárazy, škrábanci nebo nečistotami z okolí, jimž se nevyhne žádný aktivní uživatel. Jedná se nejen o velice praktickou, ale i designovou záležitost, která dodá telefonu nevšední a neokoukaný vzhled. Ať už jste majitelem kterékoliv značky telefonu, jsme si jisti, že i Vy si vyberete některý ze stylových a hlavně spolehlivých krytů.

Dentisté

Nikdo je nemá rád. Možná jen ti, kterým nikdy chrup netrhali, nikdy neplombovali, nikdy nečistili kanálky nebo cokoliv dalšího ještě horšího. Nedivte se, protože sedět na tom křesle je opravdu utrpení. Člověk je nervózní už když tam jde. A to i když třeba ví, že se o svůj chrup stará pečlivě. Minimálně ráno a večer klasická ústní hygiena, použití kartáčku samozřejmostí i dentální nitě. Potom vypláchnout ústní vodou a vše je v pořádku. Ale když pak přijde na řadu jít k dentistovi, je to prostě konec. I když nic se nejí tak horké. Většinou nás nechají žít. Teda vždycky a nakonec si řekneme, že to až tak strašné nebylo. Viďte.

Používání pomůcek

Obchody zejména pak drogerie nebo i některé lékárny jsou nacpané různými pomůckami k řádné ústní hygieně. Tak proč toho nevyužít? Koupit se dají různé druhy kartáčků i různé druhy past či ústních vod. Odejít pak nemůžete třeba ještě bez bělícího pera na zuby. Další pomůcka pro krásný chrup.

Filed Under Nezařazené |

Naše zmrzlina do každé rodiny

Točená zmrzlina

Točená zmrzlina je velmi často vyhledávaným zdrojem ochlazení jak dětmi, tak dospělými. Proto ji máme v naší nabídce i my, společnost Adria Gold s.r.o. Spolehnout se u nás můžete na dvacetiletou tradici. Zmrzlinu neprodáváme jen v České republice, ale i na Slovensku. Základem výroby jsou dvě báze, a sice smetanová a ovocná.

Točená zmrzlina

Vyrábíme jak bezlepkové práškové směsi, tak hotové mražené směsi, které jsou pasterizovány. Točená zmrzlina je vyráběna podle originálních receptur. Kvalitní suroviny, ze kterých je točená zmrzlina udělána, jsou zkombinované do dokonalé a plné chuti a krémovosti.

Druhy a prezentace

Na Vaši žádost předvedeme prezentaci zcela zdarma. Naše druhy zahrnují vanilku nebo čokoládu, ale i malinu nebo pistácii.

Buďte krásná

Buďte každý den krásná, neodolatelná a velmi půvabná a to díky našim dámským šatům, které vám přinášíme v super výběru. Pouze u nás, máte široký výběr z řady překrásných druhů této prvotřídní kvality, krásné a velmi barevné druhy, které jsou vhodné do všech ročních období. Můžete si vybrat lehké letní typy, či teplé zimní druhy, dle vašich přání a potřeb.

Perfektní a to kamkoliv

S našimi dámskými šaty, budete perfektní a to kdekoliv. Jsou velmi elegantní, moderní a vznešené, vyjádří skvěle vaši ženskost a také vám dodají ten správný šmrnc. Proto neváhejte a vyberte si přesně takové, které vám budou vyhovovat barevným designem, velikostmi, ale i materiálovým složením. Pouze u nás, máte záruku vysoké kvality těchto druhů oděvů, které si můžete vybrat, dle vašich přání.

Potěšte svoje záda, každý den

Pro celodenní a každodenní sezení doma, v kanceláři, či jiných pracovištích, je velmi důležité, sedět zdravě. Aby záda nebolela, máme pro všechny takové, super nabídku, krásy, elegance, pohodlí a komfortu, který vám přinášíme, díky dokonalému materiálovému složení a nádherných barev. Takové totiž naše židle k počítači jsou. Potěšte svoje záda, každý den.

Jedinečný komfort

Pro vaše pohodlí a jedinečný komfort, každý den, při práci anebo hraní her, máme pro vás dokonalou a velmi rozmanitou nabídku, která vás potěší. Naše židle k počítači, jsou dokonalých tvarů, které správně drží vaši páteř při sezení a také super materiálového složení, které je zase pohodlné a komfortní, pro vaše celodenní sezení. Naše nabídka je velmi pestrá, a proto se podívejte na všechny typy.

Filed Under Nezařazené |

Pro milovníky amatérského divadla

Jste milovníky amatérského divadla a angažujete se v místním amatérském divadelním souboru?? Možná zkoušíte hru a potřebujete dobové oblečení? Ale kde je vzít? Nechat si je ušít by stálo majlant a vytvořit si je svépomocí znamená riskovat, že to nedopadne nejlépe a Vy víte moc dobře, jak důležité je autentické oblečení pro celkový dojem ze hry.

Můžete sehnat vše potřebné

Díky karnevalovým kostýmům si můžete obstarat takové oblečení, které potřebujete pro všechny herce, kteří budou ve hře účinkovat. Nemusíte do žádné speciální prodejny, protože vše si můžete objednat prostřednictvím e-shopu, který Vám zároveň garantuje přijatelné a sympatické ceny. Pusťte z hlavy starosti, jak zajistit výpravu a zaměřte se raději na text hry.

Filed Under Nezařazené |

Zaměříme, vyrobíme, dovezeme, zasadíme a zazdíme – vaše okna i dveře

plastová okna

Víte, že se výměna oken dá považovat za velmi dobrou investici do nemovitosti? Navíc, pokud plánujete tuto nemovitost brzy prodat, zvýšíte tím její cenu až o několik desítek tisíc korun. A to jen obyčejnou výměnou starých oken za nová. Za krásná, nová plastová okna . Uvažujte o tom, buďte si jistí, že se vám to vrátí.

Plastová okna

Víte, co můžete od nových oken vyžadovat a co je pouhou fikcí? Za prvé, hlavním důvodem, proč lidé chtějí změnu, je ten, že plastová okna ušetří náklady na topení, ale zároveň odhluční váš byt nebo dům, který je blízko frekventované silnice. A nepředstavujte si je jen v bílé barvě – výběr barvy je jen na vás.

Vše důležité

Všechno důležité naleznete v kontaktech. Plastová okna vyžadují přípravu, proto ji nepodceňujeme.

Ecko

Ecko je značka pro všechny, kteří chtějí svým oblečeným okouzlit a udělat dojem. My vám nabízíme skvělou nabídku všeho, co tato značka kdy vyrobila, a nabízíme vám to za skvělé ceny, které jinde nenajdete, proto nakupujte u nás, kde je nákup výhodný a pohodlný.

Ecko

Myslete na to, že oblečení dělá člověka, a proto vybírejte opravdu velice luxusní oblečení, které stojí za to. Právě Ecko dělá oblečení na světové úrovni, a tak si můžete udělat radost, a koupit si něco tak skvělého, jako je oblečení od nás. S námi bude váš outfit na nejlepší úrovni.

Jistota toho nejlepšího

Abyste mohli mít radost z každého vašeho kroky někde ve městě, měli byste mít na sobě opravdu skvělé kusy toho nejlepšího, co Ecko vyrobilo. Proto nakupujte od nás, kde najdete velkou nabídku za skvělé ceny, a s absolutní jistotou nakupujte tuto značku velmi kvalitně.

Filed Under Nezařazené |

Začnete bydlet jinak

Jestliže váš již obyčejné bydlení nebaví a hodláte vyzkoušet něco nového, pak neváhejte a podívejte se na to, co vám může nabídnout mobilní dům. Tento typ objektu je velmi žádaný, a to z mnoha důvodů. Důvody jsou prosté a jednoduché. Kde byste mohli sehnat obytný objekt do půl milionu korun českých, který by byl luxusně zařízený, a to jak pro léto, tak pro zimu? Určitě byste takový sháněli jen velmi těžko, a i to je důvod, proč mnozí lidé chtějí tento typ objektů kupovat.

Poznejte ten luxus na vlastní kůži

Nemusíte se bát toho, že by se vám tento typ bydlení nelíbil. Ba naopak, je tolik důvodů, proč byste to měli vyzkoušet. Už jen ta volnost, kterou díky mobilním domům budete mít, se vám naprosto zalíbí. Není proto důvod ještě váhat, toto je příležitost pro vás.

Nákupy přes internet

V dnešní uspěchané době, kdy každý chce ušetřit co nejvíce času, jsou nákupy přes internet velmi vyhledávanou službou. Obrovská úspora času je hlavním důvodem. Přes internet se dá nakoupit prakticky všechno a samozřejmostí je i záruka jakou byste dostali v kamenných obchodech. Tak proč chodit po obchodech, ztrácet čas dlouhým hledáním toho pravého zboží, když jste vše z tepla a klidu domova.

Nakupujte podle vlastních představ v internetových obchodech

Když sháníte určité zboží, je internetový ochod to pravé, co potřebujete. Sháníte třeba pánské mikiny? Není nic jednoduššího, než projít internetový obchod, který vám nabídne plno možností výběru ty pravé mikiny, která se bude líbit vám ale hlavně muži, pro kterého ji kupujete.

Filed Under Nezařazené |