Zajímá vás tajemno, magie? Chcete zažít okouzlující večer či dopřát oslavě vaše drobečka trochu kouzel? Nic z toho pro mě není problém, mé jméno je Martin a jsem kouzelník na plný úvazek. Zabývám se kouzly již pár let a stále se zdokonaluji, sice Vám nemůžu slíbit, že nechám zmizet celé město či náměstí, ale to, co slíbím, to Vám předvedu na vlastní oči.
Pořádám show pro dospělé, ale ani děti nebudou ošizeny, protože těm nabízím přiučení nějakých malých kouzel. Dokonce se pracuji i jako moderátor. Jako moderátor Vám mohu nabídnout neotřelé fráze i dobré improvizování. Moderátor i kouzelník v jedné osobě.

I děti nepřijdou zkrátka

Jak jsem již zmiňoval i děti si se mnou přijdou na své. Děti se stanou sami součástí vystoupení a sami si zkusí, jaké to je být kouzelníkem. Kouzelník přeci potřebuje své malé pomocníky. Pro další informace mě, prosím, kontaktujte.