Pokud zrovna patříte ke šťastlivcům, které současná nelehká ekonomická situace nijak nezasáhla a poohlížíte se po nové investici nebo novém koníčku, pak pro vás máme pár tipů, jak naložit s výplatou. Nabízíme několik rad pro ty, kteří se nebojí investovat do spolehlivého a technicky nabitého počítače. Který herní počítač do 25 000 Kč je ten pravý pro to, co potřebujete právě vy?

Sestavy počítačů

  • Genesys AMD Ryzen 5 – svou kvalitou se vyrovná modelu Intel i7. Nemusíte jej využívat jen ke hrám, přestože je to ideální střední cesta právě pro nadšené hráče různých her. Kromě toho je tento kousek vhodný i ke stříhání videí nebo pro grafiky a jejich pokročilé úkoly.
  • Herní PC / i5 – 9400F (poslední generace) – tento model se pyšní především nadstandardně výkonným procesorem (CPU). Díky němu budete hrát nejnovější hry nebo excelovat v tvorbě vizuálních videí či streamování.
  • Herní počítač ICE – SPECIAL EDITION / Ryzen 5 – ideální k hraní her jako jsou World of Tanks, PUBG, Witcher 3 nebo Apex Legends. Jeho procesor navíc obsahuje otevřený násobič, který pojme sebevětší zátěž způsobenou hraním multiplayerových onlinových her.