Ve stávajícím zaměstnání jste používali pouze interní firemní program a vy jste se dokonale seznámili s jeho obsluhou. Dnes však stojíte před nutností najít si nové zaměstnání a ovládání a orientace v textovém a tabulkovém editoru je naprostým základem a nutností, kterou vyžadují ve všech pracovních pozicích, kam zasíláte svůj životopis. Samozřejmě, že jste se před lety s těmito programy setkali, ale nové verze programu už vám činí drobné problémy. S naší pomocí nad nimi zvítězíte a jistě vás čeká nové zaměstnání. Seznámit se s jejich obsluhou můžete v pohodlí vašeho obývacího pokoje a tempem jaké vám vyhovuje. Registrujte se!

My vám ukážeme cestu

Obsluha textového a tabulkového editoru je běžnou součástí pracovní náplně téměř ve všech zaměstnáních. I vy si můžete snadno doplnit znalosti a vědomosti. Připravili jsme pro vás online kurz excel, který vás provede všemi nesnázemi. Můžete si volit vaši úroveň a naučit se tak i nové a pokročilé funkce. Perfektní zvládnutí tohoto programu bude vaším velkým pomocníkem.