Online cesta k úspěšnému prodeji nemovitostí

Díky internetu se dnes dají dělat skutečně různé činnosti a do nich rovněž spadá i odhad nemovitostí. Je pravdou, že si můžete sami zjistit, jaká je hodnota vašeho objektu. Otázkou je, zdali se bude skutečně jednat o kupní cenu. Problémem všech kalkulaček je, že neumí posoudit lokalitu a tak odhad ceny nemovitosti vypočítají podle stanovených a zadaných vzorců. V tomto případě se na tento výpočet nedá plně spolehnout. Lepší se je obrátit na Reality Maxima, kde je online formulář, který vyplníte podle zadaných kolonek, a odborníci vám provedou odhad nemovitostí online. Nemusíte se obávat, že by tato služba byla zpoplatněna. Naopak je zcela zdarma, bez skrytých úmyslů a výslednou částku získáte nezávazně na vámi uvedený e-mail. 

vila

Na Maximu se můžete spolehnout

V první řadě je to tým profesionálů, kteří mají přehled o cenách na trhu, díky tomu lze získat velmi přesný odhad ceny bytu v jakékoliv lokalitě. Předně využívají cenové mapy, které zaznamenávají ceny nemovitostí po celé naší republice, rovněž není problém získat velmi přesný odhad ceny domu. Skutečně existují různé ceny nemovitostí, ale i účely, pro které je nutné zjistit správný odhad cenové relace.
·         Prodej všech nemovitostí. Je nutné provést i správný odhad ceny pozemku, kdy rozhoduje mnoho různých věcí o tržní ceně. Zvláště zdali se jedná o stavební parcelu.
·         Pro účely dědictví je rovněž nesmírně důležité znát cenu nemovitostí.

kuchyně

·         Pokud se manželé budou dělit o společný majetek, je důležité, aby z něčeho vycházeli.
·         Další, ačkoliv trochu jiné hodnoty jsou důležité i pro banky, pokud klient žádá o hypotéční úvěr.
Reality Maxima nabízí ještě něco víc a to je možnost stanovení nájemné ceny, kdy odhad bude vycházet z lokality a běžně dostupných cen. Svěřit se ale do rukou odborníků, to je to nejlepší, co v tomto případě lze udělat. Nejen, že vypracují odhady nemovitostí a pozemků zdarma a nezávazně, ale ví, jak s cenou na trhu hýbat tak, aby byla reálná a odpovídající místu. Atraktivní prezentací se poté dá mnohé změnit. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Filed Under Nezařazené. Bookmark the permalink.