V oblasti pánských peněženek přinášejí výrobci mnoho možností a variant. Každý muž si tedy může vybrat přesně to pravé podle toho, jaký typ úložiště je pro něj přesně tím pravým. Existují peněženky, které jsou vhodné k ukládání pouze finančních prostředků, ale také ty, do kterých se pohodlně vejdou i platební karty nebo doklady. Jednou ze zajímavých variant je pánská dolarovka. Pod tímto názvem se skrývá malá, ale velice praktická peněženka, která se skládá ze dvou částí a spojena je sponou na papírové peníze. Některé dolarovky jsou obohacené také kapsou na mince nebo přihrádkou na platební karty.

Peněženky, které mají stále styl

Pánské dolarovky jsou oblíbené už po řadu let a stále nevycházejí z módy. Proto přinášejí výrobci stále inovativní řešení pro tuto praktickou a také velice skladnou peněženku. Přesto, že se jedná o peněženku malých rozměrů, může s ní každý muž udělat velký dojem tím, že si pořídí dolarovku v luxusním stylu, která bude vyrobena z pravé kůže. Velice luxusně a netradičně například vypadá pánská dolarovka v příjemném červeném odstínu.