Zaměřeno na výkon

Značka Suunto pronikla mezi veřejnost v roce 1936 a stál za ní finský inženýr. Ten byl také aktivním sportovcem a možná již tenkrát si pohrával s myšlenkou, jak zdokonalit nebo přeměnit hodinové strojky na sportovní verzi hodinek. To se ale skutečně povedlo a v současné době je Suunto lídrem v jejich výrobě. Nezaměřuje se jen tak na nějaký sport, ale Suunto hodinky používají běžci, potápěči, horolezci, lyžaři a další jedinci, kteří provozují adrenalinové sporty. To již samo o sobě vypovídá, že se bude jednat o vysoce kvalitní materiál. A díky tomu jsou dokonce známé po celém světě a proslavil je právě inteligentní systém, velmi zajímavé funkce zaměřené nejen na sportovní výkon a jejich spolehlivost.

chytré hodinky

Společnice na túry

Pokud jste milovníci horské turistiky, tak vás mohou nadchnout chytré hodinky Suunto 9 Peak. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a jejich design osloví snad každého. Navíc v tomto případě každý ocení jejich odolnost, kdy perfektně obstojí v dešti a vlhkosti. U novějších modelů se navíc můžete setkat s barometrem a funkcí počasí, což je na horách celkem dost potřebné, vzhledem k tomu, jak se moc mění počasí. Zajímavé jsou rovněž chytré hodinky Suunto 5 Peak, se kterými zase nikdy nezmeškáte východ a západ slunce, což je jeden z nejkrásnějších okamžiků, který můžete spatřit. Jinak i v tomto případě se jedná o jedinečné hodinky.

hodinky chytré

Ve výrobě se nadále pokračuje

Sportovní hodinky přicházejí s novinkami, které potěší každou generaci. Již nyní existuje poměrně rozsáhlá nabídka, že si skutečně může vybrat každý. Nejen podle sportovních aktivit a potřebných funkcí, ale také podle designu a velikosti ciferníku, který je přirozeně větší pro pánské hodinky než dámské sportovní modely. Chytré hodinky Suunto jsou zkrátka jedničky na trhu, které podporují profesionální i amatérské sporty. S nimi se rozhodně nikde neztratíte a získáte ještě mnohem víc, než si můžete pomyslet.

Filed Under Nezařazené |

Který minerál je po vás ten pravý

Příroda nám dává mnoho ze svého velkého bohatství. Je ale pouze na nás, jak těchto darů dokážeme využít a stát se tak spokojenějším a šťastnějším člověkem. K těm nejkrásnějším přírodním darům patří bezesporu minerály a drahé kameny. Minerály mohou totiž přinést do našich životů pozitivní vibrace a energii. Tím pádem nás ochrání před negativní energií a dodají nám životní náboj.

Při výběru vám pomůže intuice

K tomu, aby minerál správně fungoval, je zapotřebí vybrat ten pravý. Výběr můžete podřídit nejen kupříkladu podle znamení zvěrokruhu, ale v souvislosti se svými aktuálními obtížemi. Pokud vás čeká náročné životní období, ve kterém se budete muset rozhodovat a stát pevnýma nohama na zemi, pak je dobré vsadit na sílu pyritu. Pyrit je velice silným kamenem, který posiluje vůli a schopnost asertivního jednání. Navíc zlepší vaši paměť a schopnost koncentrace. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, který minerál by pro vás byl tím pravým, pak vsaďte na svou intuici. Ta v duchovní oblasti totiž téměř nikdy nezklame a je důležitým vodítkem na cestě k životní pohodě a spokojenosti.

Filed Under Nezařazené |

Je nejvyšší čas

Už bychom mohli začít stříhat metr a odpočítávat čas do léta. Moc bychom toho už nenastříhali. Proto je nejvyšší čas honem cvičit nebo něco trochu dělat pro svoje tělo, abychom se v létě nemuseli bát svléknout někde u bazénu nebo u rybníka. Zahajte trochu zdravější stravu, bohatější na ovoce a zeleninu a kvalitní bílkoviny a začněte rovněž dělat něco i pro svoje tělo. Neznamená to, že bychom vám diktovali, že se musíte jít každý den potit do fitness centra, to absolutně vůbec ne. Navíc existují i stroje a přístroje, které pracují trochu za vás.

Oáza pro ženy

Teď ještě najít takové místo, kde byste se necítila vedle mužského pokolení jako podřadný tvor, který neumí cvičit, zvedat činky a tak dále. Ale kde byste byla políbená příjemným prostředím, milým personálem, voňavým místem. Taková posilovna Praha 10 by byla vaším snem? Praha 10 takové místo pro ženy nabízí, kde můžete bezstarostně požádat trenéry o radu, kde si to navíc nejdříve můžete zkusit zdarma. Uvidíte, že ta radost z pohybu bude mnohem vyšší, pokud k tomu bude docházet někde, kde je to zároveň pohlazením pro vaši duši.

Filed Under Nezařazené |

Blíží se léto

Ano, už je to tady. Právě odkládáme zimní bundy, čepice a šály, maminka je jde strkat do pračky, aby se hezky vyprané a voňavé mohly uložit někam pod postel nebo do komory, abychom je na podzim zase vytáhli. Ale teď právě začínají venku cvrlikat ptáčci, na zahradách se rozvoněly fialky a všechno se začíná probouzet a prodlužuje se den. To je takové krásné pohlazení na duší! Ani se nenadějeme a bude venku dvacet stupňů a léto bude klepat na dveře. Nebo do něj možná rovnou skočíme!

Buďte připraveni

A každý z nás, kdo má zahrádku, už nemůže dospat tím, jak přemýšlí, co si všechno uděláte celá rodina na ohýnku. Ať už to budou buřty nebo nakládané maso nebo hermelíny pro vegetariány. Všem chutím to bude lahodit. Ale někteří z nás prahnou po tom si něco dobrého vyudit, protože ta libá vůně, rozpadající se kousky masa, to je teprve něco! Tak honem, rychle si vyhledejte, jak naložit maso na uzení, ať jste plně připraveni a možná ani nečekejte na léto a udělejte si to co nejdříve! Mňam, to bude zase obžerství, kterému se nedá odolat.

Filed Under Nezařazené |

Akvamarínová esence

Drahokam akvamarín je předurčen pro výrobu drahokamové esence už jen tím, že má tvrdost mezi sedmi a půl až osmi. Svýma čistýma rukama s pohledem upřenýma na akvamarín ho vložte jemně do vody, zanechá v ní své vibrace. A vy pak tuto akvamarínovou energetickou esenci můžete použít buď jako kosmetickou vodu, anebo k vyčištění a znovu aktivaci krční čakry. Obzvláště krční čakra nám „dává zabrat“, protože je to symbol komunikace a položme si ruku na srdce, kdo z nás umí říci druhému do očí, co se mu nelíbí? Raději mlčíme, mlžíme, ale tím si přiděláváme starosti. Proto i za pomoci akvamarínu je nám dopřáno tyto negace vyrušit.

Drahokamy je nutno čistit!

Tím ovšem nemáme na myšlení „utírání prachu“, ale energetickou očistu. Některý skvost můžeme nabít tím, že ho necháme na slunném místě, kde čerpá čistou a přirozenou energii ze slunečních paprsků. V každém případě je nutno říci, že na vaše vlastní drahokamy by neměla sáhnout jiná ruka. Je zapotřebí, aby nejen akvamarín, ale i jiné vám vzácné kousky, pociťovaly výhradně vaši energii. Jen tak budou fungovat k obrazu svému i vašemu…

Filed Under Nezařazené |

Únor bílý, pole sílí

Ono to s tím sněhem nebude zas tak horké, v nížinách tento rok zas tolik nenasněžilo. Co je ale jisté, je to, že s únorem se už otevírá pomyslná brána zahradníkova roku. To znamená, že se na zahradách dělají nejrůznější úpravy, zastřihávají se stromy, keře, aby na jejich nadcházející plodící měsíce nabraly potřebnou sílu a plodily. Tak je to i se zemí, tedy se zeminou. Za chvíli se začne dělat přívětivější počasí, to znamená, že už bychom pomalu měli myslet na to, co si doma předpěstujeme.

Rychle s nimi za okno

Nakoupili jste si semena rostlinek nebo zeleniny, které si chcete letošní rok zasadit na váš záhonek nebo do skleníku? Už bude pomalu čas si je předpěstovat na oknech. Sesbírejte kelímky a šup s tím za okno. Kdo si toto nyní zařídí, bude mít půl hotovo. Papriky, okurky, rajčata, mrkev, nezapomeňte na nic, abyste toho pak nelitovali! Doma vypěstovaná zelenina je mnohem chutnější a šťavnatější, vaše chuťové pohárky se budou roztékat blahem. Už teď se těšíte na saláty z čerstvé zeleniny, které si dáte ke grilovanému masu?

Filed Under Nezařazené |

Šungit se dá sehnat velmi snadno

Jestliže chcete něco, co je originální, pak rozhodně vsaďte na Šungit. Bojíte se toho, že byste něco takového nesehnali? Seženete. Doporučili bychom vám ale, abyste něco takového rozhodně nehledali v obchodech, do kterých člověk chodí běžně. Právě zde něco takového rozhodně neseženete. Jsou ale místa, kde něco takového seženete se přehledem. Tím místem je internet. I vy si můžete pořídit takový Šungit ještě dnes. Pokud nevíte, co to je a měli byste zájem zjistit si všechny informace, a to o něčem takovém, nebylo by na škodu, pokud byste využili internet k tomu, abyste si zjistili všechny informace o něčem takovém.

Výběr je jenom na vás

I vy můžete mít přehled o tom, co můžete vlastnit. Jestliže by vám něco takového udělalo radost, pak si neváhejte zakoupit tolik kousků, kolik jen chcete. Je možné, že se na konec rozhodnete zakoupit si i jinou horninu, než jen Šungit. Výběr je opravdu jen na vás. Jestliže ale máte něco takového velmi v oblibě, pak neváhejte a zakupte si to, co by se vám líbilo. Není nic špatného na tom udělat si radost a to i něčím takovým. Každému se líbí něco jiného a je to pochopitelné. Nebojte se udělat si radost a to zejména, pokud vám padne do oka.

Filed Under Nezařazené |

Jaká svatební oznámení vybrat?

Plánujete svůj velký slavnostní svatební den a rozmýšlíte se, jaká oznámení si máte vybrat? Předně to musejí být taková, která vám udělají radost a možná vás hned napoprvé chybí za srdíčko. Taková volba bývá ta nejlepší.Nevěsta a ženich vybírají svatební oznámení zpravidla společně, ale většinou hlavní slovo mívá stejně nastávající nevěsta, protože výběr oznámení je jaksi „ženskou záležitostí“. Neznamená to, že ženich nemá co do výběru mluvit, spíše jde o to, že budoucí manžel řeší spíše „mužské záležitosti“, kterými jsou například zajištění a výběr svatební kytice, taxíků na svatbu a dle tradice platí muž i všechno pití na svatbě, kdežto podle zvyklostí – jídlo a občerstvení je v režii rodiny nevěsty.

Ten nejlepší výběr svatebních oznámení

Ten nejlepší z nejlepších výběrů svatebního oznámení si můžete navolit z různých druhů, a to například:

1.Deluxe Collection.

2.Laser Collection.

3.Popular Collection.

4.Nature soubor.

5.Classic Collection.

6.Gold Collection.

7.Modern-kolekce.

8.Laser Topic.

9.A pro dnešní mladé moderní svatební páry je tu skvělá nabídka  

 e l e k t r o n i c k é h o   s v a t e b n í h o   o z n á m e n í !

Filed Under Nezařazené |

Proč se rozhodnou pro elektromobil?

Oblíbenost elektromobilů roste snad každým dnem, není se tak čemu divit, že stále více lidí uvažuje o jejich pořízení. Jenže cena není pro střední třídu ještě natolik přijatelná, aby se jednalo o snadné rozhodování. Navíc se v současnosti na řadu modelů čeká i více než rok. Výjimkou není ani kalifornský tolik známý start-up Tesla. Možní i díky jejímu zakladateli Elonu Maskovi, který se proslavil hlavně díky svým vizionářským nápadům. Nikdo tomuto start-upu příliš nevěřil, ale aktuálně patří Tesla mezi nejlepší výrobce elektromobilů a její zakladatel se pravidelně umisťuje na předních příčkách nejbohatších lidí planety.

Jízda v elektromobilu jako splněný sen

Ceny takových vozidel jsou skutečně vysoké a navíc poptávka několikanásobně převyšuje nabídku. Pokud se ale alespoň jednou chcete v tomto netradičním voze svést, máme pro vás řešení. Zážitkové jízdy Tesla model 3 performance vám pomohou tento velký sen proměnit v realitu. Auto si můžete zapůjčit na vyjížďkovou jízdu nebo třeba na celý víkend. Tak proč ještě otálet, když je to tak snadné?

Filed Under Nezařazené |

Slevové akce na jednom místě

Také rádi nakupujete výhodně, ale nebaví vás stále hledat v záplavě letáků tu nejvýhodnější slevu? Anebo chodit po obchodech a očekávat, že se konečně najde to pravé, co je právě v akci? Právě pro vás je tu jedna velice dobrá zpráva. Nic z toho už nemusíte absolvovat.

 • Stačí si například uvařit kávu nebo čaj, pohodlně se usadit a najít si stránky, na kterých máte vše doslova od A až do Z.
 • A pak už jen vybírat a porovnávat, co je pro vás nejvýhodnější.

Mnoho zákazníků si oblíbilo server Slevovykupon.net. Hlavními důvody jsou především výhodné nabídky a také jednoduchost hledání. Bez problémů se tu zorientuje i méně zdatný uživatel internetu.

slevy

 • Jak tedy celý systém funguje?

Postupovat můžete několika různými způsoby. Záleží na tom, jestli máte v plánu najít jeden konkrétní produkt anebo ještě nejste zcela rozhodnuti.

 • Pokud hledáte určité konkrétní zboží, pak stačí jeho název zadat do vyhledávače a ten udělá veškerou práci za vás. Prostě vyhledá a nabídne.
 • V druhém případě si najdete oddělení, ve kterém tušíte, že by se mohlo zboží nacházet a projdete si nabídky všech prodejců.

Poté, co máte vybráno, stačí jednoduše zadat slevový kupón. Slevové kupóny fungují tak, že je zadáte v průběhu objednávky a sleva se jednoduše odečte z původní ceny.

Získat slevové kupóny je jednoduché

Pro získání kupónů není nutné vůbec nic podnikat. Prostě jsou vám k dispozici zdarma. Vybírat se dá také v oddělení doporučených nabídek. Systém vám sám nabídne nejvýhodnější slevy, které jsou aktuálně k dispozici.

 • Dalším bonusem pro zákazníky tohoto slevového portálu je také stálé obměňování slev a nabídek.
 • Aktualizace probíhá pravidelně, a právě z tohoto důvodu se vyplatí sledovat portál v pravidelných intervalech.

  • Jen tak máte jistotu, že vám nic neunikne.
  • Ona totiž ta pravá nabídka zcela určitě jednou přijde.

Obchodů, které jsou zde k dispozici, je takové množství, že máte stále z čeho vybírat. Velice výhodné je například sledování slev před vánočními nákupy. Rozhodně se ale doporučuje začít s hledáním včas.

slevové kupony

Losování o ceny

Některé obchody také nabízejí celou řadu dalších výhod pro své zákazníky. Těmi jsou kupříkladu hry o ceny. Není to ale o tom, že si musíte objednat zboží za určitou částku. Docela postačí, pokud se rozhodnete odebírat novinky a pak jste zařazeni do slosování o zajímavé ceny.

 • Všechny nabízené možnosti jsou výhodné pro obě strany.
 • Zákazník může získat kvalitní zboží za velice přijatelné ceny a obchod získá další spokojené a věrné zákazníky.

Některé slevové kódy je možné využít pouze při registraci. Ta je ale zdarma a přináší s sebou další výhody. Jednou z nich je možnost výhry pro tři nejvíce aktivní uživatele. Registrace vám zabere pouze několik málo minut, ale přinese celou řadu výhod.  

Filed Under Nezařazené |